Facebook

Aktualności

CHEMIK - BKS/Pietnastka 5:0 (1:0)

• autor: chemikteam, 2010-05-23 15:08

W kolejnym meczu ligi wojewódzkiej trampkarzy odniesliśmy zwyciestwo nad lokalnym rywalem BKS/Piętnastką Bydgoszcz 5:0 (1:0).

Szczegóły dalej.

Kolejne zwycięstwo nad lokalnym rywalem. Tego meczu obawialiśmy się, gdyż z Piętnastką zawsze grało nam się niezmiernie ciężko. Tym razem było inaczej. Mieliśmy zdecydowaną przewagę w polu. Większość czasu spotkania spędzaliśmy na połowie przeciwnika. Piętnastka ograniczała się się do wyprowadzania groźnych kontr, które na nasze szczęście obrońcy w porę rozbijali. Naszej wręcz ogromnej przewagi nie potrafiliśmy wykorzystać w postaci strzelenia bramki. Niedokładne ostatnie dogranie w większości przypadków marnotrawiło szansę na uzyskanie prowadzenia. W tej części gry dał znać o sobie arbiter spotkania, który nie miał zielonego pojęcia o przepisie o spalonym a na domiar złego odgwizdywał ww. przewinienia pod polami karnymi będąc samemu na środku boiska - TAKIE SĘDZIOWANIE JEST KARYGODNE. W 25 min. po kolejnej akcji całego zespołu piłkę w polu karnym otrzymał Krzysiek Górzyński i zimną głową obserwując zachowanie bramkarza umieścił piłkę w siatce. Do przerwy prowadzimy 1:0. Druga połowa to nasze ataki - mamy jeszcze większą przewagę. Zmiany przyniosły rezultat po dwa trafienia zaliczyli Maciek Dragon i Dawid Zaworski - wynik meczu 5:0. W tej części gry mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji i wynik mógłby być jeszcze wyższy.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA OPRAWĘ MECZU SZCZEGÓLNIE W CZĘŚCI KULINARNEJ - MAMY BRAWO!

CHEMIK - BKS/Piętnastka 5:0 (1:0)