Bydgoski Klub Sportowy Chemik - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Chemik - Sparta na trybunach
Ładowanie...

Losowa galeria

Chemik - Sparta Brodnica
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. sebape 150
2. lokalnypatriota 24

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 22
ogółem: 849 456

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Facebook


Aktualności

Turniej w Bełchatowie

  • autor: chemikteam, 2010-01-26 18:54
 

W najbliższy piątek wyjeżdżamy na turniej do Bełchatowa.

W turnieju brać udział będzie 10 zespołów podzielonych na dwie grupy:

GRUPA I                               GRUPA II

KS PIASECZNO                     PIAST GLIWICE

WISŁA PUŁAWY                  ŚTS KATOWICE

POGOŃ ZD. WOLA               KORONA KIELCE

UNIA WARSZAWA               CHEMIK BYDGOSZCZ

GWAREK ZABRZE               PGE GKS BEŁCHATÓW

 

Zbiórka o godz. 13:00 - piątek 29.01.2010r.

 

KADRA:

1.      Bartosz Piotrowski

2.      Dominik Pruss

3.      Piotr Gregorek

4.      Damian Nowak

5.      Patryk Zaworski

6.      Tomasz Prejs

7.      Maciej Chudziński

8.      Oskar Nalaskowski

9.      Oliwer Moranowski

10.  Filip Kolmajer

11.  Adrian Kałek

12.  Dawid Zaworski

13.  Karol Szalla

14.  Oskar Sigert.

 

Powrót w sobotę w późnych godz. wieczornych – każdy z zawodników dowieziony zostanie do miejsca zamieszkania.

 Szczegóły - czytaj dalej.

W najbliższy piątek wyjeżdżamy na turniej do Bełchatowa.

W turnieju brać udział będzie 10 zespołów podzielonych na dwie grupy:

GRUPA I                               GRUPA II

KS PIASECZNO                     PIAST GLIWICE

WISŁA PUŁAWY                  ŚTS KATOWICE

POGOŃ ZD. WOLA               KORONA KIELCE

UNIA WARSZAWA               CHEMIK BYDGOSZCZ

GWAREK ZABRZE               PGE GKS BEŁCHATÓW

 

Zbiórka o godz. 13:00 - piątek 29.01.2010r.

 

KADRA:

1.      Bartosz Piotrowski

2.      Dominik Pruss

3.      Piotr Gregorek

4.      Damian Nowak

5.      Patryk Zaworski

6.      Tomasz Prejs

7.      Maciej Chudziński

8.      Oskar Nalaskowski

9.      Oliwer Moranowski

10.  Filip Kolmajer

11.  Adrian Kałek

12.  Dawid Zaworski

13.  Karol Szalla

14.  Oskar Sigert.

 

Powrót w sobotę w późnych godz. wieczornych – każdy z zawodników dowieziony zostanie do miejsca zamieszkania.

 

Program zawodów:

FAZA GRUPOWA

1

9.30 – 9.48

A

Pogoń Zd. Wola - Unia Warszawa

:

2

9.50 – 10.08

B

Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów

:

3

10.10 – 10.28

A

KS Piaseczno - Gwarek Zabrze

:

4

10.30 – 10.48

B

Piast Gliwice - ŚTS Katowice

:

5

10.50 – 11.08

A

Pogoń Zd. Wola - Wisła Puławy

:

6

11.10 – 11.28

B

Korona Kielce - Chemik Bydgoszcz

:

7

11.30 – 11.48

A

Unia Warszawa - KS Piaseczno 

:

8

11.50 – 12.08

B

PGE GKS Bełchatów - Piast Gliwice

:

9

12.10 – 12.28

A

Gwarek Zabrze - Wisła Puławy

:

10

12.30 – 12.48

B

ŚTS Katowice - Chemik Bydgoszcz

:

11

12.50 – 13.08

A

Pogoń Zd. Wola - KS Piaseczno

:

12

13.10 – 13.28

B

Korona Kielce - Piast Gliwice

:

13

13.30 – 13.48

A

Unia Warszawa - Gwarek Zabrze

:

14

13.50 – 14.08

B

PGE GKS Bełchatów - ŚTS Katowice

:

15

14.10 – 14.28

A

KS Piaseczno - Wisła Puławy

:

16

14.30 – 14.48

B

Piast Gliwice - Chemik Bydgoszcz

:

17

14.50 – 15.08

A

Pogoń Zd. Wola - Gwarek Zabrze

:

18

15.10 – 15.28

B

Korona Kielce - ŚTS Katowice

:

19

15.30 – 15.48

A

Unia Warszawa - Wisła Puławy

:

20

15.50 – 16.08

B

PGE GKS Bełchatów - Chemik Bydgoszcz

:

FAZA FINAŁOWA

21

16.10 – 16.28

MIEJSCE IX - X

A5                                      B5

:

22

16.30 – 16.48

MIEJSCE VII-VIII

A4                                      B4

:

23

16.50 – 17.08

1 PÓŁFINAŁ

A1                                      B2

:

24

17.10 – 17.28

2 PÓŁFINAŁ

A2                                      B1

:

25

17.30 – 17.48

MIEJSCE V - VI

A3                                      B3

:

26

17.50 – 18.08

MIEJSCE III - IV

 

:

27

18.10 – 18.28

FINAŁ

 

:

 

G0DZ. 18.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [442]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

INFORMACJE

HARMONOGRAM TRENINGÓW

szczegóły na stronie

www.chemik96.futbolowo.pl
 

 

Reklama

Ostatnie spotkanie

BKS BydgoszczBKS Chemik Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz 3:1 BKS Chemik Bydgoszcz
2013-06-22, 10:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
BKS Bydgoszcz 3:1 BKS Chemik Bydgoszcz
Gopło Kruszwica
Lech Rypin 0:4 Lider Włocławek
Olimpia Grudziądz 3:2 Wda Świecie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela