Aktualności

BKS Chemik - BKS Sparta Brodnica 7:0

• autor: chemikteam, 2009-10-24 12:21
Kolejne zwycięstwo trampkarzy 95 Chemika w lidze wojewówdzkiej. Oto szczegóły.

Typowa październikowa sobota – chłodno, mokro generalnie nieprzyjemnie. Niezwykle ciężkie warunki - nasiąknięte wodą boisko i nieustannie padający deszcz. Zespół gości Sparta Brodnica to sprawca ubiegłotygodniowej sensacji – remis z Piętnastką - przyjechał do Bydgoszczy z nastawieniem, aby meczu nie przegrać. Wyszli w dziewięciu w obronie i nie próbowali z tego ustawienia wyjść. I połowa to walka o rozmontowanie skomasowanej obrony gości. Akcje raz z lewej raz z prawej strony tworzyły sytuacje, ale brakowało dokładnego ostatniego podania. W 5 min. Udało się przeprowadzić dokładną akcję całego zespołu dokładne prostopadłe podanie Damy do Tomka pozwoliło temu ostatniemu wyjść niemal sam na sam z bramkarzem – dokładny strzał i jest 1:0. Do końca pierwszej połowy obraz gry się nie zmienił – nasz zespół grał w piłkę, ale niestety uderzał w mur obrony Sparty. Kilka cierpkich słów w przerwie i obraz gry w II połowie zmienił się na naszą korzyść – zaczęliśmy grać szybciej piłką bez zbędnego prowadzenia, co pozwoliło rozmontować obronę gości. Szybko zdobyte na początku II połowy bramki pozwoliły na spokojną grę. W sumie w II części strzeliliśmy ich 6 a mogliśmy jeszcze kilka. Dowodem naszej przewagi jest fakt, że zespół Sparty nie oddał strzału na bramkę i wykonywał 1 rzut rożny.

BKS CHEMIK BYDGOSZCZ – BKS Sparta Brodnica 7:0 (1:0)