Facebook

Aktualności

Porażka

• autor: chemikteam, 2012-04-24 18:36

Porażką zakończyło się spotkanie z bydgoskim Zawiszą. Licznie zgromadzeni kibice zobaczyli żywe i ciekawe spotkanie. Pierwsza połowa – to typowy mecz na remis. Gra głównie toczyła się w środku pola. Goście mieli optyczną przewagę, wydaje się że częściej byli przy piłce, ale to nasz zespół miał groźniejsze sytuacje podbramkowe. Druga połowa mogła zacząć się od naszego mocnego uderzenia – już w 30 sekundzie od wznowienia gry mieliśmy doskonałą sytuację – strzał Olka Kempy minął światło bramki o minimetry. Niestety od 46’ przegrywaliśmy 0:1 – po niepewnym zachowaniu w obronie arbiter spotkania dopatrzył się zagrania ręką i podyktował rzut karny. Ku naszej rozpaczy nie udało się go obronić, choć Dominik był bardzo blisko. Od tego niemalże momentu obraz gry się zmienił – postawiliśmy wszystko na jedną kartę – w obronie na trzech. Nasze ataki nie przyniosły wyrównania. Gra ofensywna spowodowała, że goście mogli stworzyć kilka dogodnych sytuacji – kilka udało się wybronić dobrze usposobionemu tego dnia Dominikowi. Niestety  w 68’ napastnicy gości wykorzystali dogodną sytuację podwyższając wynik spotkania na 0:2. Takim też wynikiem spotkanie się zakończyło.

Chemik – Zawisza 0:2 (0:0)